PODPOŘ THRILL PARK NA HITHITU, ZÍSKEJ UNIKÁTNÍ ODMĚNY

 

NOVÉ A DĚSIVĚJŠÍ
Přežij Hororové Podzemí

Jste ADRENALINOVÍ NADŠENCI? Prozkoumejte temné, chladné a strašlivé podzemí historického domu v Praze a postavte se svým nočním můrám! Tohle si ZAPAMATUJETE na hodně dlouhou dobu!

ČAS

25

MINUT

CENA

635

KČ/OSOBU

SKUPINA

2-5

OSOB

NA CO SE PŘIPRAVIT?

Strašidelné podzemí

Projděte labyrintem úzkých chodeb a malých temných místností a objevte horor, který se tam skrývá.

Nic pro slabé povahy!

Zvládnete temnotu, úzké prostory, nejistotu a dokonce živé “věci” v pražském Hororovém Podzemí? Víc než 1000 lidí to vzdalo!

Překonávání překážek

Budete překonávat překážky, prolézat úzké prostory a čelit výzvám! Klaustrofobikům vstup zakázán.

Ideální pro skupiny

Nejste v tom sami. Budete se držet svých přátel a prožijete to společně. Slyšet vřískot kamarádů je k nezaplacení!

Získáš epické
Fotky a Videa

 

750+ PĚTI-HVĚZDIČKOVÝCH RECENZÍ

CO ŘÍKAJÍ PŘEŽIVŠÍ?

DARUJ NEZAPOMENUTLNÝ ZÁŽITEK

Thrill Park je dočasně uzavřen kvůli pandemii Covid-19. Můžeš nás však podpořit na portálu HitHit a získat dárkový poukaz a vstupenku za výhodnou cenu. Platnost poukazů a vstupenek je prodloužena až do roku 2022!

DALŠÍ OTÁZKY?

Thrill Park se přestěhoval na novou adresu, jen minutu pěšky od Václavského náměstí. Spolu s tím jsme v nových prostorách "objevili" větší, intenzivnější a mnohem děsivější podzemí. Pokud jste zažili původní podzemí, rozhodně musíte zažit i tohle.

Hororové podzemí je děsivé místo, ale není nebezpečné. Je však zapotřebí dodržovat naše bezpečnostní předpisy. Nikdo vám nebude ubližovat.

Zážitek je intenzivní a doporučujeme ho od 18 let výše. Pokud jste mladší odvážlivec, můžete přijít s dospělým dozorem. Dejte si ale pozor ať neskončíte na našem seznamu strašpytlů, kde skončí ti, co to vzdají.

Doporučujeme neformální oblečení. Šaty si nepoškodíte, ale můžete v našem opuštěném sklepě nabrat trochu prachu. Takže ty luxusní šaty si nechte na nějakou nudnou návštěvu muzea ;)

Ano, v podzemí se můžou vyskytnout živé věci a je možné, že s nimi přijdete do styku. Žádná z nich vám však neublíží - pokud vy neublížíte jí!

Ano, je nutné si udělat rezervaci dopředu, často máme plno na několik dnů dopředu. Je možné zakoupit dárkový poukaz, který slouží jako vstupenka - i v tomto případě je nutné vytvořit rezervaci. Rezervaci vytvoříte třemi kliknutími na našich webových stránkách zde. Další informace najdete přímo na voucheru.

Připraveni na Adrenalin?

OTEVÍRACÍ DOBA


16:00 - 22:00

STŘEDA - NEDĚLE

ADRESA


PROVAZNICKÁ 11

CENTRUM PRAHY, 1 MINUTA OD VÁCLAVSKÉHO NÁMĚSTÍ

PLATBA


KARTY & EURA

PŘIJÍMÁME KARTY, KORUNY A EURA