NOVÉ A DĚSIVĚJŠÍ
Přežij Hororové Podzemí

Jste ADRENALINOVÍ NADŠENCI? Prozkoumejte temné, chladné a strašlivé podzemí historického domu v Praze a postavte se svým nočním můrám! Tohle si ZAPAMATUJETE na hodně dlouhou dobu!

ČAS

25

MINUT

CENA

675

KČ/OSOBU

SKUPINA

2-5

OSOB

NA CO SE PŘIPRAVIT?

Strašidelné podzemí

Projděte labyrintem úzkých chodeb a malých temných místností a objevte horor, který se tam skrývá.

Nic pro slabé povahy!

Zvládnete temnotu, úzké prostory, nejistotu a dokonce živé “věci” v pražském Hororovém Podzemí? Víc než 1000 lidí to vzdalo!

Překonávání překážek

Budete překonávat překážky, prolézat úzké prostory a čelit výzvám! Klaustrofobikům vstup zakázán.

Ideální pro skupiny

Nejste v tom sami. Budete se držet svých přátel a prožijete to společně. Slyšet vřískot kamarádů je k nezaplacení!

Získáš epické
Fotky a Videa

 

750+ PĚTI-HVĚZDIČKOVÝCH RECENZÍ

CO ŘÍKAJÍ PŘEŽIVŠÍ?

DALŠÍ OTÁZKY?

Thrill Park se přestěhoval na novou adresu, jen minutu pěšky od Václavského náměstí. Spolu s tím jsme v nových prostorách "objevili" větší, intenzivnější a mnohem děsivější podzemí. Pokud jste zažili původní podzemí, rozhodně musíte zažit i tohle.

Hororové podzemí je děsivé místo, ale není nebezpečné. Je však zapotřebí dodržovat naše bezpečnostní předpisy. Nikdo vám nebude ubližovat.

Zážitek je intenzivní a doporučujeme ho od 18 let výše. Pokud jste mladší odvážlivec, můžete přijít s dospělým dozorem. Dejte si ale pozor ať neskončíte na našem seznamu strašpytlů, kde skončí ti, co to vzdají.

Doporučujeme neformální oblečení. Šaty si nepoškodíte, ale můžete v našem opuštěném sklepě nabrat trochu prachu. Takže ty luxusní šaty si nechte na nějakou nudnou návštěvu muzea ;)

Ano, v podzemí se můžou vyskytnout živé věci a je možné, že s nimi přijdete do styku. Žádná z nich vám však neublíží - pokud vy neublížíte jí!

Ano, je nutné si udělat rezervaci dopředu, často máme plno na několik dnů dopředu. Je možné zakoupit dárkový poukaz, který slouží jako vstupenka - i v tomto případě je nutné vytvořit rezervaci. Rezervaci vytvoříte třemi kliknutími na našich webových stránkách zde. Další informace najdete přímo na voucheru.

Připraveni na Adrenalin?

OTEVÍRACÍ DOBA


POUZE PRO REZERVACE

ADRESA


PROVAZNICKÁ 11

CENTRUM PRAHY, 1 MINUTA OD VÁCLAVSKÉHO NÁMĚSTÍ

PLATBA


KARTY & EURA

PŘIJÍMÁME KARTY, KORUNY A EURA