Největší strašidelný dům v Praze

Zažij strašidelnou prohlídku hororové podzemí na vlastní kůži!

Strašidelný dům Thrill Park najdete v centru Prahy. Budova Thrill Parku na Praze 2 byla po desetiletí opuštěná. Před dvěma lety jsme se vydali na průzkum a našli v jejím podzemí něco velmi znepokojujícího. Tisíce lidí už otestovali svou odvahu a prošli skrz naše hororové podzemí. Přes 900 lidí to v průběhu vzdalo. A co ty, budeš mít dost odvahy a dáš to?

Strašidelný dům

Prohlídka strašidelného podzemí v Praze není pro každého. Dokážeš čelit svému strachu, překonat překážky a dojít až do konce?

Ideální pro skupiny

Chceš vyprankovat kámoše, uspořádat teambuilding anebo vzít někoho na první rande? U nás dostaneš silný koktejl emocí a na tento zážitek budeš vzpomínat do konce života!

Tři různé netradiční zážitky v Praze

Thrill Park - Stašidelné podzemí v Praze

Lístky se dají zakoupit pouze na místě. Rezervace předem nutná.

ČAS

15-20

MINUT

CENA

535

KČ/OSOBU

SKUPINA

2-5

OSOB

SKUTEČNÉ ZÁBĚRY STRAŠIDELNÉ PROHLÍDKY

Co o našem stašidelném domě říkají
na TripAdvisoru?

Pro všechny hororové nadšence, co se rádi bojí.

"Byly jsme s kamarádkou podruhé a opět pecka. Poprvé jsme byly, když byl Thrill Park v začátcích a byl to neskutečný zážitek, takhle jsme se ještě nikdy nebály. Teď skoro po roce jsme si řekly, že využijeme jejich dočasné akce na levnější vstup a opět pecka. Za tu dobu se hodně posunuli, zapracovali na "strašení" i efektech a bylo to snad ještě děsivější :) Jako bonus si můžete odnést momentku i video "přímo z akce" na památku, a navíc se o Vás postarají strašně sympatičtí lidé, kteří Vám vysvětlí pravidla a vše okolo... Opravdu smekáme a přejeme mnoho dalších nadšených vyděšených návštěvníků." Carissima, TripAdvisor

Připraveni na NEZAPOMENUTLNÝ STRAŠIDELNÝ ZÁŽITEK?

Rezervujte strašidelnou prohlídku ještě dnes!